25PX470M8X11.5
MFR.Part #
25PX470M8X11.5
JLCPCB Part #
C88860
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-25℃~+105℃ 11.5mm 25V 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS