16YXJ100M5X11
MFR.Part #
16YXJ100M5X11
JLCPCB Part #
C108735
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 250mA@100kHz 2mm 400mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS