400QXW100MEFR14.5X35
MFR.Part #
400QXW100MEFR14.5X35
JLCPCB Part #
C1600618
Package
Plugin,D14.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.05A@10kHz 100uF 14.5mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS