400MXK680MEFCSN30X45
MFR.Part #
400MXK680MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1668144
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.29A@10kHz 3000hrs@105℃ 30mm 400V 45mm 680uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS