35ZL220MEFCT810X12.5
MFR.Part #
35ZL220MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1597622
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 220uF 35V 4000hrs@105℃ 515mA@120Hz 53mΩ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS