315VXR150MEFC30X25
MFR.Part #
315VXR150MEFC30X25
JLCPCB Part #
C3722464
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 25mm 30mm 315V 7000hrs@105℃ 820mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS