50YXS220MEFC10X12.5
MFR.Part #
50YXS220MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C5115349
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 220uF 5000hrs@105℃ 50V 525mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS