200PX22MEFC10X16
MFR.Part #
200PX22MEFC10X16
JLCPCB Part #
C5114574
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 105mA@120Hz 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 200V 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS