400LXW39MEFR10X30
MFR.Part #
400LXW39MEFR10X30
JLCPCB Part #
C5114992
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 30mm 39uF 400V 410mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS