10WXA3300MEFCGC16X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10WXA3300MEFCGC16X16
JLCPCB Part #
C1646664
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
-25℃~+125℃ 10V 16mm 16mm 2000hrs@105℃ 3300uF 7.5mm 930mA@120Hz ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS