80ZLJ27M6.3X11
MFR.Part #
80ZLJ27M6.3X11
JLCPCB Part #
C1584342
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 27uF 6.3mm 80V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS