400KXW68MEFCGC16X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400KXW68MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C702507
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 25mm 400V 68uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS