400HXG470MEFCSN35X40
MFR.Part #
400HXG470MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1581779
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.85A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 40mm 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS