ELXG630VSN472MA40S
MFR.Part #
ELXG630VSN472MA40S
JLCPCB Part #
C1605838
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.336A@100kHz 35mm 40mm 4700uF 5000hrs@105℃ 63V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS