35ZT22MT15X11
MFR.Part #
35ZT22MT15X11
JLCPCB Part #
C1593445
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 11mm 22uF 2mm 35V 40mΩ 50mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS