16ZT470M8X20
MFR.Part #
16ZT470M8X20
JLCPCB Part #
C1597056
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 16V 2000hrs@125℃ 20mm 3.5mm 470uF 54mΩ 562.5mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS