35ZLG220MEFC8X16
MFR.Part #
35ZLG220MEFC8X16
JLCPCB Part #
C5114875
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 220uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 612.5mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS