160YXF68MEFCG412.5X25
MFR.Part #
160YXF68MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C1596528
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 160V 25mm 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS