35PZE150M8X9
MFR.Part #
35PZE150M8X9
JLCPCB Part #
C1578740
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 150uF 2.3A@100kHz 27mΩ@100kHz 3.5mm 35V 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS