35USC27000MEFCSN35X45
MFR.Part #
35USC27000MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C3724091
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 27000uF 3000hrs@85℃ 35V 35mm 45mm 6.9A@120Hz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS