LKG2A272MESCBK
MFR.Part #
LKG2A272MESCBK
JLCPCB Part #
C3722795
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 2700uF 35mm 4.3A@120Hz 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS