35RX302200MCPA16X35.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35RX302200MCPA16X35.5
JLCPCB Part #
C424232
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
16mm 2.55A@100kHz 2200uF 31mΩ@100kHz 35.5mm 35V 4000hrs@130℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS