80PFV22M8X10.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80PFV22M8X10.5
JLCPCB Part #
C3274376
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.1A@100kHz 10.5mm 22uF 4000hrs@125℃ 45mΩ 80V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS