TLA450V100UF25*25
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TLA450V100UF25*25
JLCPCB Part #
C20539347
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 25.4mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V 670mA@120Hz ±20% Plugin,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS