200PX220MEFCGC16X35.5
MFR.Part #
200PX220MEFCGC16X35.5
JLCPCB Part #
C1601171
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 200V 220uF 35.5mm 580mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS