35JZV330M10X10.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35JZV330M10X10.5
JLCPCB Part #
C2164347
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35V 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS