LGNW6151MELZ35
MFR.Part #
LGNW6151MELZ35
JLCPCB Part #
C3724037
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 420V 840mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS