LNK2H122MSEFBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNK2H122MSEFBB
JLCPCB Part #
C3815694
Package
Bolt,D51xL118mm
Description
-25℃~+85℃ 118mm 1200uF 22mm 5000hrs@85℃ 500V 51mm 6.2A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS