350BXC68MEFCGC18X25
MFR.Part #
350BXC68MEFCGC18X25
JLCPCB Part #
C1603816
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.47A@100kHz 12000hrs@105℃ 18mm 25mm 350V 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS