350BXC22MEFCG412.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
350BXC22MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1596563
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 20mm 22uF 260mA@120Hz 350V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS