35USC33000MEFC35X50
MFR.Part #
35USC33000MEFC35X50
JLCPCB Part #
C1619914
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 33000uF 35V 35mm 50mm 8.6135A@10kHz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS