SLP561M200E1P3
MFR.Part #
SLP561M200E1P3
JLCPCB Part #
C6297018
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 355mΩ 560uF ±20% Plugin,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS