315KXF180MEFC35X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
315KXF180MEFC35X20
JLCPCB Part #
C3721160
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 20mm 3000hrs@105℃ 315V 35mm 850mA@120Hz ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS