160PK22MEFC10X12.5
MFR.Part #
160PK22MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C5113115
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12.5mm 130mA@120Hz 160V 2000hrs@85℃ 22uF 5mm ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS