25ZLH1000MEFCT810X20
MFR.Part #
25ZLH1000MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C2798233
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 20mm 25V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS