400PX4R7MEFCT810X12.5
MFR.Part #
400PX4R7MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C239302
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 4.7uF 400V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS