25ZL100MEFCTA6.3X11
MFR.Part #
25ZL100MEFCTA6.3X11
JLCPCB Part #
C1592400
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 2000hrs@105℃ 202.5mA@120Hz 25V 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS