25YXS1500MEFC12.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25YXS1500MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C5114702
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.296A@120Hz 12.5mm 1500uF 20mm 25V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS