63PK3300MEFC18X40
MFR.Part #
63PK3300MEFC18X40
JLCPCB Part #
C1602838
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 18mm 2.6A@120Hz 2000hrs@85℃ 3300uF 40mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS