25YXJ330MFFC(8X11.5)
MFR.Part #
25YXJ330MFFC(8X11.5)
JLCPCB Part #
C3035361
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 25V 3.5mm 330uF 640mA@100kHz 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS