450KXF68MEFCSN25X20
MFR.Part #
450KXF68MEFCSN25X20
JLCPCB Part #
C1602981
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V 68uF 700mA@10kHz ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS