25YXH680MEFCG412.5X16
MFR.Part #
25YXH680MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C7173970
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16mm 25V 680uF ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS