25YXG4700MEFCGC16X40
MFR.Part #
25YXG4700MEFCGC16X40
JLCPCB Part #
C1600057
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 25V 4.08A@100kHz 40mm 4700uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS