25YXA330MEFC(8X11.5)
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25YXA330MEFC(8X11.5)
JLCPCB Part #
C3035357
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 25V 330uF 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS