25WA1000MEFCG412.5X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25WA1000MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C1595973
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 12.5mm 16mm 2000hrs@85℃ 25V 5mm 940mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS