25USG6800MEFCSN22X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25USG6800MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C3723468
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.56A@120Hz 22mm 25V 25mm 3000hrs@85℃ 6800uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS