LGN2Z561MELY40
MFR.Part #
LGN2Z561MELY40
JLCPCB Part #
C1603552
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 180V 20mm 3000hrs@105℃ 40mm 560uF ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS