381LX151M450H032
MFR.Part #
381LX151M450H032
JLCPCB Part #
C5494608
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V ±20% Plugin,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS