250USG820MEFCSN25X40
MFR.Part #
250USG820MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C3723329
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.77A@120Hz 250V 25mm 3000hrs@85℃ 40mm 820uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS