200SXC1500MEFC35X45
MFR.Part #
200SXC1500MEFC35X45
JLCPCB Part #
C3724331
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1500uF 2000hrs@105℃ 200V 3.08A@120Hz 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors